czwartek, 22 października 2015

Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem

   Dzięki działającemu przy naszej filii Dyskusyjnemu Klubowi Książki 21 października miałyśmy zaszczyt gościć historyka, pisarza, dziennikarza Sławomira Kopra - autora kilkudziesięciu książek o tematyce historycznej i biograficznej. Książki jego autorstwa cieszą się w naszej bibliotece ogromną popularnością. Właściwie nie stoją na półkach, a chętni często proszą o odłożenie kolejnych pozycji. Stad wybór tego właśnie autora na spotkanie. Cieszymy się, że udało się i doszło ono do skutku. Czytelnicy jak zwykle nie zawiedli i stawili się licznie, by posłuchać i zobaczyć ulubionego autora. Zresztą nie tylko czytelnicy, bo dojechały do nas osoby również z odległych części miasta.
   Spotkanie prowadziła moderatorka DKK oraz jeden z klubowiczów - pan Witold. I choć zadaliśmy dużo pytań, to wiele nasunęło nam się jeszcze po spotkaniu, które i tak trwało 1,5 godziny :-) Wiadomo - emocje i stres robią swoje :-) Odpowiedzi nie zdradzamy, kto nie był, nie słyszał, niech żałuje :-)
Serdecznie dziękujemy autorowi za bardzo ciekawe spotkanie, a czytelnikom za przybycie :-)
Program Dyskusyjne Kluby Książki działa w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy współpracy z Instytutem Książki.Sławomir Koper


  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz